Delaware Yat Terkin Belgesi

Amerika bayrağı çekilmiş tekneler Amerika’da şirketlerinin üzerine kayıtlı olduğu için bu geçişin yapılabilmesi için yine Amerika’da yapılacak bir takım işler bulunmaktadır. Bunlar için öncelikle yat terkin belgesinin alınması gerekmektedir. Daha sonra varsa şirketin vergilendirme işlemleri çözülüp şirketin kapanma işlemleri yapılması gerekmektedir. Bu durumda eğer şirketinizi kapatmak istemezseniz , şirketinizi farklı sektörlerde aktif olarak kullanabilirsiniz.

En hızlı şekilde yat terkin belgenizi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Yat terkin yani deletion belgelerinin hepsi isteğinize göre apostilli olarak adresinize gönderilir. Yat terkin belgesi dışında Amerikan bayraklı tekneden Türk bayrağına geçiş işlemleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Yat Terkin Belgesini Ayni gun size teslim ediyoruz. Turkiye Saati ile aksam 6’dan once verilen tum siparislerinizi ayni gun teslim ediyoruz. 

Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz