Amerika’da Danışmanlık Hizmeti Almak

NEDEN BİZDEN DANIŞMANLIK HİZMETİ ALMALISINIZ?

Amerika’da şirket kurma, vize alma veya yaşama dair yapmanız gereken resmi işlemler olabilir. Bu işlemler ve bunlara bağlı tüm hizmetleri bizden alabileceğiniz gibi, ana işleminizi başka bir şirket aracılığıyla ya da kendi başınıza yaptıysanız ve sonrasında çözemediğiniz bir sorunla karşılaştıysanız da danışmanlık hizmetimizden faydalanarak tüm sorunları rahatlıkla aşabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde herhangi bir resmi işlem çizgileri çok net belirlenmiş bir yol haritası dahilinde gerçekleştirilir. Bu ise şu anlama geliyor; aslında her işlemi herkes yapabilir, ancak öncesinde dersine iyi çalışması gerekir. Aksi halde rahatlıkla çözülebilecek sorunlar çok daha karmaşık bir hale dönüşebilir.

Amerika’da bir şirket veya yaşam kurmak herkes için hayatlarında atılabilecek en büyük adımlardan birisi ve biz bu sürecin nasıl işlediğini iyi biliyoruz. Bu yüzden rahatlıkla söyleyebiliriz ki hiçbir şey bir vize almaktan; hiçbir vize ise birkaç belge toplayıp başvurmaktan ibaret değildir. Amerika’da istenilen bir resmi işlemin sorunsuzca çözülebilmesi için her şeyin kitabına uygun ve net olması gerekir. Bu ise tecrübe ve profesyonellik gerektirir.

Bu alanda hizmet veren çoğu firma ekonomik olarak cezbedici konumda olmak için en temel seviyede hizmet verirler; ancak kısa süre içerisinde karşılaşılan en ufak sorunda yalnız başınızasınızdır. Bu noktada ise danışmanlık almadan hareket etmek bir anlamda “bir çuval inciri berbat edebilir.”

 

Kurumsal İhtiyaçlar

ABD’de şirket kurulumu gerçekleştikten sonra genellikle çoğu şirket sahibi işlerinin bittiğini düşünür. Ancak, aslında arka planda kalan çok sayıda elzem işlem hala bulunmaktadır. Bu işlemler tamamlanmadan ne şirketiniz tam anlamıyla işleyebilir ne de Amerika’ya yerleşmeyi düşünüyorsanız bu planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla sağlıklı bir şekilde nasıl tamamlanacağı daha az bilinen bu işlemler için profesyonel bir danışmanlığa ihtiyacınız olması çok doğaldır. Bu hizmet size hem zaman kazandırır hem de atacağınız her adımda riski minimuma indirir.

Şirket kurulumu gerçekleşmiş kurumsal müşterilerimizin bizden alabileceği hizmetler aşağıdaki gibidir; ancak bununla sınırlı değildir. Herhangi bir sorununuzda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  • Şirkete ve kişiye ait banka hesabı açılması
  • PayPal hesapları oluşturulması ve banka hesabı eşleştirilmesi
  • Diğer ödeme sistemlerine kayıt oluşturulması
  • İşini Amerika’ya taşıyan müşterilerimiz için göçmen vizeleri E-2 ve L-1 için başvuruların hazırlanması ve tamamlanması
  • Şirket içi sözleşmelerin (içtüzük, şirket işletme sözleşmesi vb.) yazılması
  • Noter onaylı belgelerin sağlanması
  • Tüm resmi belgelerin (IRS, USCIS vb . nezdinde) doldurulması ve tamamlanması

 


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz