Şirket Kurulumunda Bizimle Çalışmanızın Avantajları

İşlemlerinizi Kendi Başınıza Yapmanızla Bizimle Çalışmak Arasındaki Farklar

Delaware’da bir limited şirket ya da ticari şirket kurarken işlemlerinizi dilerseniz kendiniz devlet makamlarına gerekli başvuruları yaparak ve evrakları teslim ederek yapabilirsiniz; ya da profesyonel bir firma ya da kişiyle çalışarak işlemlerinizi bu kişi veya kurumlar aracılığıyla yapabilirsiniz.

İşlemlerinizi kendiniz yapmak isterseniz Delaware Eyaleti’ne dosyalama masrafı olarak $89 – $90 (Ticari şirketler için $89, Limited şirketler için $90) ödemeniz ve aynı zamanda da bir Yasal Temsilcilik tutmanız gerekir. Bu işlemler görünürde bir profesyonelle çalışmaktan daha ucuz görünse de süreçler çoğu zaman, özellikle daha önceden bilgisi olmayanlar için oldukça yorucu olabilir. Ayrıca yalnızca bir Yasal Temsilcilik için, tek bir profesyonelle çalışmaktan daha fazla ücretler ödeyebilirsiniz. Biz bu hizmetleri size paketler halinde ve sabit ücretlerle sunuyoruz. Aynı zamanda işlemlerinizi hızlı ve sizi yormadan halledeceğimizin sözünü veriyoruz.

Bunların dışında, Delaware’da şirket kurmak için işlemlerinizi kendiniz yapmak isterseniz resmi ofislerde kendi adınıza imza atmanız gerekecektir. Bu da isminizin yasal olarak kayıtlara geçmesi ve halka açık olması anlamına gelir. Ancak bizimle çalıştığınız takdirde gizliliğinizin korunacaktır.

Delaware’da şirket kurarken resmi makamlara kendiniz ulaşırsanız işlemlerinizin sonlanması genel olarak 1-3 hafta arası sürecektir; ve bunun yanında gerekli evrakları e-mail ya da faks yoluyla ulaştırmanız beklenecektir. Ancak bizimle çalışırsanız işlemleriniz talep ettiğiniz hizmete göre 1-3 gün arasında sonlanacaktır ve şirketiniz kurulmuş olacaktır. Süreler arasındaki bu farkın sebebi Delaware Division of Corporations (Delaware Eyaleti Şirketler Departmanı) ile online olarak direk bağlantımızın bulunmasıdır.

Limited ya da ticari şirketinizi bizimle kurmak istediğinizde tüm süreç sizi prosedür hakkında bilgilendirir şekilde ilerleyecek ve sizden işlemlerin başlamasının ardından bir ücret talep edilmeyecektir. Bizden alacağınız şirket kurma hizmeti şu servisleri içerecektir:

  • $89/$90 Delaware Eyaleti’nde şirket kurarken ödenen dosya masrafı
  • Aynı gün elektronik dosyalama
  • Gizliliğiniz korunur şekilde resmi işlemlerin yürütülmesi
  • Resmi evrakların hazırlanması
  • Şirket Kuruluş Belgesi (Certificate of Formation)’nin hazırlanması (Limited şirket için)
  • Şirket Kuruluş Belgesi (Certificate of Incorporation)’nin hazırlanması (Ticari şirket için)
  • 12 aylık Yasal Temsilcilik ücreti
  • Ücretsiz dosya iletimi
  • Ücretsiz ömür boyu müşteri desteği

Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz