Bizimle Şirket Kurmanız için En İyi 5 Neden

Amerika'da şirket kurulumu

Dilediğiniz zaman, isterseniz direk telefonla, isterseniz e-mail yoluyla anında ve dünyanın her yerinde tecrübeli çalışanlarımızdan yardım alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Yapılması gereken işleriniz sizin istediğiniz sürede ve güler yüzlü çalışma anlayışı ile olabilecek en rahat şekilde halledilecektir. Eğer ilk defa bir şirket oluşturuyorsanız; ya da Amerika’da şirket kurmak hakkında pek bir fikriniz yoksa, güveniniz için her zaman sizinle irtibat halinde ve prosedür hakkında bilgilendirici bir süreç takip edilerek hizmet verilir.

  • Aynı Gün Tüm Evraklar Elinizde

Şirket kurma esnasında ya da daha sonra alacağınız tüm hizmetlerde işlemleriniz resmi makamlar tarafından onaylandığı ve resmi evraklar elimize ulaştığı anda e-mail yoluyla size iletilecektir. Size başka kimsenin vaat edemeyeceği hızda resmi işlemlerinizi yapma sözü veriyoruz.

  • Düşük Ücretler

Delaware’da bir şirket kurmaya karar verdiyseniz, bu işe hâkim ve tecrübeli birisiyle çalışmak sizin için faydalı olacaktır. İşlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde halletmenin yanı sıra size Türkiye’de kimsenin vaat edemeyeceği kalitede hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Alacağımız ücretler tek seferde tüm masrafları içine alacak ve işlemler başladıktan sonra sizden ücret talep edilmeyecektir. Ücret bilgileri için buraya tıklayınız.

  • Sahip Olabileceğiniz En Uygun Fiyatlı ve Güvenilir Yasal Temsilcilik

Delaware’da kurulan şirketlerin bir yasal temsilciliği (Registered Agent ) olması zorunluluğu vardır. Bu hizmeti de tarafımızca karşılayabilir ve yine makul ücretle güvenilir hizmet alabilirsiniz. Registered Agent Ücreti şirket kurulumuyla ilk yıl ücretsiz, sonraki yıllarda sadece $50 olarak devam edecektir.

  • Ömür Boyu Müşteri Desteği

Şirketinizi kurmaya karar verdiğiniz günden, şirketinizin çalışmayı sürdüreceği son güne kadar yanınızda olma sözü veriyoruz. Şirketinizin sürekliliği ve yasal sorumlulukları hakkında sizi istediğiniz ölçüde bilgilendirip ihtiyacınız olan her anda güvenle işlemlerinizi halledebileceğimizi bilmenizi istiyoruz. Aynı zamanda cevaplanması gereken sorularınıza da güler yüzlü cevap vereceğimizi garanti ediyoruz. Delawaresirket.com ile de tüm Delaware Eyalet güncellemelerini ve fırsatlarını size ulaştırıyoruz.


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz