Federal Vergi Kimliği Numarası Almak için Nereyle Bağlantıya Geçmem Gerek?

Bu işlemi IRS üzerinden yapmanız gerekir; ancak sitedeki ilgili yazılardan da anlaşılabileceği üzere bu işlem çok meşakkatli olabilir. Bu konuda da biz size yardımcı olabiliriz. Sadece tek bir tuşla EIN (Federal Vergi Kimliği Numarası) için başvurabilirsiniz ve sizin adınıza tüm işlemleri gerçekleştirerek size yardımcı olabilmekteyiz.

Vergi Kimliği Numarası almak için yapılması gerekenler ve bu numaranın tanımı ve işlevleri ile ilgili konular için:  https://delawaresirket.com/amerikada-sirketler-icin-vergi-numarasi-tax-id-nasil-alinir/


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz:
TR Tel: +90 850 304 7002
US Tel: +1 302 310 2176
Email: info@enterprises.social
Address : Newark, Delaware

ÖNEMLİ DUYURU! | Detay İçin Lütfen Tıklayınız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı öncelikli endişemizdir. Covid-19 Coronavirus Pandemi sebebiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen önlemler ışığında şirketimiz uzaktan çalışma da dahil olmak üzere bir dizi koruyucu politika benimsemiştir.

Tüm müşterilerimizi taleplerini karşılamak için kesintisiz hizmet sunmaya çalıştık. Ancak, ABD hükümeti tarafından alınan kararla, IRS kurumu bazı hizmetlerini geçici olarak durdurulmuştur. Böylece, EIN hizmeti geçici olarak durdurulmuştur. Vergi Beyanı hizmeti devam etmektedir. Öte yandan, bu sıkıntılı dönemde, Delaware eyaleti de dahil olmak üzere tüm eyaletler hizmetlerini yavaşlatmıştır.

Bu problemli dönemde siz sevgili müşterilerimize sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.