Amerika’da Adres Hizmetimiz

Amerika'da Adres Hizmetimiz

Amerika’da Adres Hizmetimiz

Birçok müşterimizin, kurdukları şirkete ait kendi ev ofisleri dışında ABD’de fiziksel adresleri bulunmamaktadır; yine büyük bir kısmının da ABD’de sıfırdan bir adres oluşturmaları gerekmektedir. Paypal hesap açılışlarında ya da vergisiz alışveriş yapmak isterseniz Amerika’da Delaware eyaletinden bir adrese ihtiyacınız olacaktır.Bizim hizmetlerimize ek olarak  size ABD’de bir posta adresi oluşturulmasını da içermektedir. Bu sayede, şirketiniz adına postalarınız ve kargolarınız kabul edilip tarafınıza iletilmektedir.Ayrıca şirket adresinizi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 

Neden Bu Hizmetten Faydalanmalısınız?

En basit haliyle ifade etmek gerekirse, en iyi posta ve kargo iletim servisini müşterilemize biz sağlıyoruz. Delaware eyaletinde vergisiz alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Size ait postalar, şirketinizin adına bizim Delaware’de size sunacağımız adresimize iletiliyor; böylece, siz de müşterilerinize ve iş ortaklarınıza karmaşık özel adresler vermek zorunda kalmıyorsunuz. Diğer birçok şirket, müşterilerine gelen postaların karışmaması için farklı adreslendirmeler uygularken, biz daha kaliteli bir hizmet için yalnızca şirket isminizi ayırıcı bir özellik olarak kullanıyor ve postaları kolay anlaşılır, tek bir adreste topluyoruz.Ayrıca adres hizmetimizden faydalanmanız için bir şirket olmak zorunda değilsiniz.Bireysel olarak hizmetimizden faydalanabilir, hatta kargolarınızı Türkiye’ye isteyebilirsiniz.

Hizmetten faydalanmanız halinde adresiniz size sunacağımız 2 adresten biri olacaktır:

(Müşterinin Şirket ismi / Muşteri ismi)

Postaların geleceği adres

 

Sağlanan Hizmetler

 • Haftalık Posta İletimi

  Tüm gelen postalarınız toplanır, tek bir zarfa koyulur ve hizmet tercihinize göre aynı gün içerisinde, haftalık olarak ya da seçiminize özel bir şekilde tarafınıza iletilir.

 

 • Tarama Yaparak E-mail Yoluyla Posta İletimi

  Postalarınızı fiziksel iletim yolu dışında bilgisayar üzerinden taratıp e-mail olarak size iletme seçeneğini de sunuyoruz.

 

 • İstenmeyen Postaların Temizlenmesi

  Tüm istenmeyen mailler, reklamlar vb. size masraf çıkarmamak ve zaman kaybettirmemek adına temizlenecektir.

 

 • Sınırsız Adres Güncelleme

  Adresinizin değişmesi durumunda, herhangi bir ekstra ücret ödemeden güncellenmesini talep edebilirsiniz.

 

 • Seyahatleriniz Sırasında Postalarınızı Düşünmek Zorunda Kalmayacaksınız

  Seyahatleriniz sırasında postalarınıza ne olacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak; zira bize bildireceğiniz geçici bir adresle, bu adrese hangi süreler içerisinde postalarınızın iletileceğini belirtmeniz yeterli olacak.

 

 • Esnek Seçenekler

  Şirketinizin ihtiyaçlarına göre size en çok uyan seçenekleri sunuyoruz.

 

 • Müşteri Desteği

  Posta iletim hizmetini şirketiniz için bir nevi sekreter olarak da düşünebilirsiniz. Bize dilediğiniz zaman telefon ve ya e-posta yoluyla ulaşabilir ve bu konuda örneğin acil olarak ilgilenilmesi gereken işlemlerinizde yardım isteyebilirsiniz.

 

 

Temel Posta İletim Hizmetleri

Temel posta iletim hizmetlerimiz Delaware’da şirketleri için bir açık adrese ihtiyaç duyan; ancak aynı zamanda çok fazla posta almayı da beklemeyen müşterilerimiz için geliştirilmiştir. Bu hizmet aynı zamanda hiç posta dahi almayan; ancak şirkete gelebilecek bir posta olması durumunda güvenli bir bağlantı oluşturmak isteyen müşterilerimize de yönelik olarak düşünülmüştür. Tüm postalarınız, elimize ulaşmasının ardından dilerseniz aynı gün içinde, dilerseniz takip eden gün ya da haftanın son iş gününde tarafınıza Birinci Sınıf posta servisiyle iletilir ve daha önce alınmış postaların da kayıtları isteğiniz üzerine her zaman size sunulabilir.

İstenmeyen postalar her zaman silinir. Eğer kazara istenmeyen bir posta iletilirse, bu konuda bizi detaylarla birlikte bilgilendirmeniz hesabınıza geri ödeme yapmamız için yeterli olacaktır. Bu tip bir durumda istenmeyen postanın gönderildiği adres/kişi/firmadan tekrar posta alınmayacağı konusunda not düşülecektir.

Makul büyüklükte postaların ücretsiz iletimi yalnızca iş mektuplarını içerir. Bir paket ya da kargo almamız halinde, bu postanın size ne şekilde ulaştırılacağı konusunda aranacak ve seçenekler hakkında bilgilendirileceksiniz. Kullanmayacağınız tüm ücretsiz posta iletim kredileriniz ise kontrat yenilemeniz halinde bir sonraki döneme aktarılacaktır.

 • Temel 6 Posta İletimi

  Bu hizmet az sayıda posta bekleyen ya da hiç posta beklemeyen şirketler için uygundur; fakat Delaware’da bir iletişim adresi bulunmasını isteyen şirketler içindir. Bu seçenekle birlikte bir yıl boyunca kullanılmak üzere 6 ücretsiz posta iletim krediniz olacaktır. Bu hizmetin süresi 6 postanın size ulaştırılması ya da bir yılın dolmasının ardından bitecektir. Kullanmayacağınız tüm ücretsiz posta iletim kredileriniz ise kontrat yenilemeniz halinde bir sonraki döneme aktarılacaktır. Bunun için kontratınızı bir önceki dönemin bitişinden önce ya da bittiği gün yenilemeniz gerekir. Bu hizmet altında postalarınız size taranarak e-posta yoluyla iletilmesini de tercih edebilirsiniz. Bu durumda size postalarınız e-posta yoluyla iletilecek; ancak orijinali gereken sertifika, ödeme fişi gibi dosyalar standart posta ile yollanacaktır.

 

Ücretler:

$99 – ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimiz için

$125 – ABD dışında bulunan müşterilerimiz için

 

 • Temel 15 Posta İletimi

  Bu hizmet 6 posta iletim hizmeti ile aynı şekilde çalışır; ancak 15’e kadar posta iletim krediniz bulunur. Bir yıl süresince kullanılabilecek 15 posta iletimi krediniz olacaktır. Bu hizmet 15 postanın iletiminin ardından ya da bir yıl dolduğunda sona erecektir. Kullanmayacağınız tüm ücretsiz posta iletim kredileriniz ise kontrat yenilemeniz halinde bir sonraki döneme aktarılacaktır. Bunun için kontratınızı bir önceki dönemin bitişinden önce ya da bittiği gün yenilemeniz gerekir. Bu hizmet altında postalarınız size taranarak e-posta yoluyla iletilmesini de tercih edebilirsiniz. Bu durumda size postalarınız e-posta yoluyla iletilecek; ancak orijinali gereken sertifika, ödeme fişi gibi dosyalar standart posta ile yollanacaktır.

Ücretler:

$195 – ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimiz için

$265 – ABD dışında bulunan müşterilerimiz için

 

Premium Posta İletim Hizmetleri

Bu hizmet fazlaca ve düzenli olarak posta almayı bekleyen müşterilerimiz için geliştirilmiştir. Tüm iş postaları toplanır, tek bir zarfa koyulur ve haftanın son iş gününün ardından tarafınıza postalanır. Bu iletim zamanını düzenlemek sizin elinizde olacaktır. Örneğin, posta iletimleri haftalık, iki haftada bir ya da ayda bir şeklinde olabilir.

Şirketiniz adına tarafımıza ulaşacak tüm postalar, kargolar ve mektuplar bir takip numarası ile kaydedilecek ve bu kayıtlar tutulacaktır. Makul büyüklükte postaların ücretsiz iletimi yalnızca iş mektuplarını içerir. Bir paket ya da kargo almamız halinde, bu postanın size ne şekilde ulaştırılacağı konusunda aranacak ve seçenekler hakkında bilgilendirileceksiniz.

 

 • Premium Posta İletim Hizmeti

  Bu hizmet haftalık olarak postalarınızın iletilmesini sağlayacak ve yıllık olarak ücretlendirilecek bir hizmettir. ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimiz için postaların ulaşım süresi 1-5 gün arasında değişmektedir. ABD dışında bulunan müşteriler içinse bu süre ortalama 5-10 gün arasındadır. Makul posta iletim hizmetine haftalık ortalama 5-15 iş mektubu dâhildir.

Ücretler:

$295 – ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimiz için

$395 – ABD dışında bulunan müşterilerimiz için

 

 • Premium Plus Öncelikli Posta İletim Hizmeti

Bu seçenek çok fazla sayıda posta alan şirketler için en uygun seçenektir. Bu hizmet altında Birleşik Devletler Posta Servisi Sabit Fiyatlı Zarfı postalarınız tarafınıza haftalık iletimi için kullanılacaktır. Bu zarfın boyutu 9.5” – 12.5” (inç)’tir ve ortalama olarak 60+ standart mektup bu zarflara sığdırılabilmektedir. Bu hizmetin bir diğer faydası da postlarınızın tarafınıza daha kısa sürede ve bir kargo takip numarası ile iletilecek olmasıdır. Posta iletim ücretleri yıllık ücrete dâhildir.

 

Ücretler:

$599 – Bu hizmet yalnızca ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimize sağlanmaktadır.

 

Özel & İsteğe Uyarlanmış Delaware Posta İletim Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Siz de eğer kendi şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik farklı bir şekilde hizmet almak istiyorsanız bu konuda bizimle iletişime geçebilir ve isteğinize göre uyarlanmış hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • FAA Posta İletim Hizmeti

  Bu hizmet uçak sahibi olan ve uçaklarını Federal Aviation Administration (FAA)’a kaydettirmek için Delaware’da bir açık adrese ihtiyaçları olan müşterilerimiz için özel bir hizmettir. Bu hizmet altında yalnızca FAA postaları iletilecektir. Tüm FAA postaları; buna kayıtla ilişkili belgeler, uçuşa elverişlilik direktifleri vb. dâhildir, size iletilecektir. Makul bir posta iletim ücreti ile birlikte yıllık bir ücret bu hizmet için talep edilecektir. Eğer şirketinizin FAA’den gelecek postalar dışında da postaların iletimine ihtiyacı varsa Premium ya da Temel Posta İletim Hizmetleri şirketiniz için daha uygun olacaktır.

Ücretler:

$99 – ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimiz için

$129 – ABD dışında bulunan müşterilerimiz için

 

 

 • Kargo İletim Hizmeti

  Bazı müşterilerimiz postalarının UPS ya da FedEx üzerinden, kendi hesapları aracılığıyla kendilerine iletilmesini talep etmektedirler. Bu sebeple, Kargo İletim Hizmeti oluşturulmuştur. Bu hizmetten faydalanabilmek için bize kargonun gönderilmesini talep ettiğiniz adresin yazılı olduğu sevkiyat etiketlerini (shipping labels) (kargo ücretinin karşılanması için hesap numarasını da içeren) vermeniz yeterli olacaktır. Genel olarak gönderiler her haftanın son iş gününün ardından iletilmektedir; ancak bu düzeni değiştirmeyi talep edebilirsiniz. Posta alım hacminize göre size uygun zarf ve kargo kutuları sağlanacaktır.

Ücretler:

 • $349 – ABD’de yerleşik bulunan müşterilerimiz için
 • $449 – ABD dışında bulunan müşterilerimiz için

 


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz