ABD Adresine İhtiyacım Var mı?

#image_title

Bazen (online) işletmeniz için gösterilecek bir adres bulmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Bu anlamda ABD’de fiziksel bir adresinizin olması size işletmeniz için gereken avantajı sağlayabilir. Sunduğumuz adres hizmeti ile ABD dışında yaşayan biri ABD şirketi için adresini kaydedebilir.

ABD fiziksel adresini istemeniz için birkaç neden sıralayabiliriz, örneğin:

  • ABD’deki eyaletlerin çoğunda ehliyetinizi yenilemek için kişisel bir fiziksel adresinizin olmasını gerektiriyor.
  • ABD ticari banka hesabını açacaksanız, kişisel bir fiziksel adresinizin olması bazen bir gereklilik olabilir.
  • ABD fiziksel adresinizin olması, PayPal’da bir iş hesabı açmanıza ve ABD’de eBay, Etsy, vb. aracılığıyla satış yapmanıza da olanak tanır.
  • Herhangi bir şirket veya kurumdan alacağınız, örneğin Google için adresinizin doğrulanması gibi durumlarda işe yarayabilir.

İlgililere sahte adresler vermek ve bunun ortaya çıkması şirketiniz ve sizin adınıza kötü sonuçlara yol açabilir. Örneğin başvurularınızın ABD bankaları, PayPal veya benzeri diğer şirketlerdeki reddedilmesi neredeyse kesin olacaktır. Ayrıca böyle bir hareket, 40.000 $ ‘a kadar ağır bir para cezasına da yol açabilir.

ABD’de geçerli bir adres sağlama hizmetimizle, bu adresi ABD’deki herhangi bir devlet dairesine veya başka bir kuruluşa gönderebilirsiniz. Bu hizmet ayrıca alınan belgelerin ve kargoların dünyanın her yerindeki gerçek adresinize ekstra bir ücret karşılığında gönderilmesini de içerir.