Amerika’da Kurumsal Şirket Paypal Hesabı Açmak

Amerikada paypal hesabı
Kurumsal Paypal Hesabı

Amerika’da Kurumsal Şirket Paypal Hesabı açmak

Amerika’da kurumsal şirket Paypal hesabı açmak için size yardımcı olabiliriz ve Ebay ve Etsy’de satislariniza devam edebilirsiniz. Amerika’da sahip olacağınız Paypal hesabı ile ödemelerinizi problem yaşamadan alabilirsiniz çünkü artık onaylanmış kurumsal bir hesaba sahip olacaksınız. Onaylanmış hesaba sahip olmanın avantajlarından size bahsedeceğiz.

Kurumsal Paypal Hesabının avantajları nedir ?

Amerika’da Paypal hesabına sahip olmanın en önemli avantajı paypal kullanımının Amerika’da oldukça yaygın olmasının yanı sıra, Paypal politikalarının diğer ülkelere kıyasla Amerika’da kararlı oluşudur. Bu düzenli ilerleyiş kullanıcılara hesapları açısından güven sağlamaktadır. Bu sebeple Amerika’daki kurumsal Paypal hesabınız ile ödeme alabilecek miyim veya ülkenizde muhtemel bulunan paypal sıkıntılarınızdan etkilenmezsiniz. Size güven veren bir ödeme sistemi size ödeme yapanlarından sizinle yaptığı işlerde akıllarına gelebilecek şüpheleri yok etmekte oldukça etkili olacak.

Kurumsal Paypal Nasıl alınır ?

Amerika’da kurumsal şirket paypal hesabı sahibi olabilmeniz için adından da anlaşılacağı üzere öncelikle Amerika’da yasal bir şirkete sahip olmanız gerekmektedir. Şirketinizin kurulumu tamamlandıktan sonra Federal vergi kimlik numarası için başvuru yapılır. Federal vergi kimlik numarası EIN numarası olarak bilinir. Federal vergi kimlik numarasını Amerika’da banka hesabımızı açabilmek için  almak zorundayız aksi halde şirketimiz adına banka hesabı açamayız. Banka hesabı için Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan bizimle banka hesabı açabilirsiniz. Bize bu konuda e-posta gönderebilir ya da bizi arayabilirsiniz. (+90 850 304 7002 )

Genellikle Amerika’daki bankalar bir hesap açılacağı sırada şunları talep ederler:
Şirketin onaylanmış kuruluş sertifikası,
Federal vergi kimlik numarası (EIN numarası)

Her banka farklı belgelerin ibrazını ister; bu yüzden hesap açmaya karar verdiğiniz bankaya gitmeden önce istenen belgeleri net bir şekilde öğrenmek ve sorun yaşamamak için önceden bankayla iletişime geçmekte fayda var. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz bankaların istediği belgeleri size sunmaktayız. Şirket kuruluşunuzu bizimle yapmamış olabilirsiniz fakat eksik belgeleriniz tarafımızdan tamamlanmaktadır. Amerika’da açılan banka hesapları, şirket ve şirket yetkilisi adına olmaktadır. Siz Dünyanın başka bir yerinde bile olsanız Amerikadaki şirketinizin banka hesabına erişebilir ve hesabı yönetebilirsiniz.

Banka hesap açılışımız tamamlandıktan sonra yeni ve kurumsal bir Paypal hesabı açıyoruz. Daha sonra Banka hesabımız ile bu Paypal hesabını birleştiriyoruz. Artık Paypal ile ödemelerimizi güvenlikle ve kolayca alabiliriz.

Özetleyecek olursak Amerika’da Kurumsal Paypal Hesabı için işlemler sırasıyla;

  • Amerika’da yasal şirket kurulumu
  • Federal Vergi Kimlik No Başvurusu
  • Banka Hesap Açılışı
  • Paypal Kurumsal Onayı

 


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz