Nasıl Şirket Kurulur ?

Amerika’da Şirket Kurmak Bizimle Çok Kolay!

Delaware’de kurulu olan kendi şirketimiz Social Enterprises LLC. aracılığıyla sizlere;

  • Amerika’da şirket kurma

  • Apostil

  • Amerika’da adres

  • EIN ve ITIN numaraları temini

  • Kurumsal vergi danışmanlığı

  • Yat Lisansı

hizmetlerimizin yanında hem şirket kurma hem de Amerika’daki kurumsal işlemlerle ilgili ihtiyacınız olabilecek diğer tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Çalıştığımız Firmalardan Bazıları + 150

5 Adımda Amerika’da Şirket Kurmak

Müşteri Hizmetleri

Amerika’da şirket kurmadan önce veya bizim aracılığımızla şirket kurduktan sonra herhangi bir sorunuz varsa bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz

We equip marketing leaders
Müşterimiz ‘Müşteri Panelini’ kullanarak satın aldıkları hizmetleri yönetmek veya yeni almak istedikleri hizmetler hakkında bilgi alabilirler. Bilgi ihtiyaçlarınız ve işlem talepleriniz, ürün veya hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi talepleriniz için hemen kayıt olun.

Delawaresirket.com nezdindeki işlemleriniz hakkında bilgi almak veya önerilerde bulunmak için müşteri temsilcilerimize Online Destek araçları vasıtaıyla 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz, Online Chat aracılığıyla veya e-posta göndererek problem bildiriminde bulunabilir, problemlere anında müdahale edilmesini sağlayabilir ya da teknik tüm konulara ilişkin bilgi ve destek alabilirler. Size özel atanan müşteri temsilcisi sorunlarınız ve sorularınızla hemen ilgilenecektir.

Whatsapp  : +1 302 310 21 76

+90 850 304 7002 numarasını arayarak uzman müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile pek çok işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.