Nasıl Şirket Kurulur ?

Amerika'da Şirket Kurmak Bizimle Çok Kolay!

Delaware’de kurulu olan kendi şirketimiz Social Enterprises LLC. aracılığıyla sizlere Amerika’da şirket kurma, Apostil, Amerika’da adres, EIN ve ITIN numaraları temini, Yat Lisansı, kurumsal/vergi danışmanlığı hizmetlerimizin yanında hem şirket kurma hem de Amerika’daki kurumsal işlemlerle ilgili ihtiyacınız olabilecek diğer tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Bilgi Edinin

Amerika'da şirket kurmadan önce "Amerika'da şirket kurmanın faydaları neler?", "Neden şirketimi Delaware'de kurmalıyım?", "Amerika'da şirket kurarak ödeme alabilir miyim?" gibi sorularınız ile ilgili olarak lütfen Bilgi Edinme sayfamızı inceleyiniz.

Kuracağınız şirket türünü belirleyin

Kuracağınız şirket türünü belirlemek şirket kurarken dikkat etmeniz gereken en önemli adımdır. Şirketi kurmakta amacınız nedir? Sadece vergi avantajları ve resmi prosedür kolaylıklarından yararlanmayı mı yoksa ileride şirketi büyüterek yatırımcı çekmeyi mi amaçlıyorsunuz? Bu sorularınza cevap bulmanız için lütfen LLC Şirket ve Corporation Şirket sayfalarımızı inceleyiniz.

İhtiyacınız olan hizmetlerimizi belirleyin

Kuracağınız şirket türünü belirledikten sonra, hizmetlerimiz sayfamızı inceleyerek şirket kurarken ve şirket kurmanın yanında veya farklı olarak Amerika ile ilgili sağladığımız ve ihtiyacınız olan hizmetlerimizi belirleyiniz.

Bize ulaşın

Kuracağınız şirket türünü ve ihtiyacınız olan hizmetlerimizi belirledikten sonra tek yapmanız gereken bize ulaşmak! Bunun için başvuru formumuzu doldurabilir ya da info@enterprises.social adresine mail ile ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Şirket Kurulumunuz Tamamlansın

Şirket kurma süreci Amerika'daki iş günü ve saatlerini göz önünde bulundurarak bir kaç saat ile 1 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz hizmete göre işleminiz tamamlandığında belgelerinizin orijinallerini adresinize göndermekte ve sonrasında size ihtiyacınız olan konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amerika’da şirket kurmadan önce veya bizim aracılığımızla şirket kurduktan sonra herhangi bir sorunuz varsa bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz:
TR Tel: +90 850 304 7002
US Tel: +1 302 310 2176
Email: info@enterprises.social
Address : Newark, Delaware