Delaware’de Yat Lisansı ve Bayrak Tescili

DELAWARE DA YAT KAYDI YAPMAK iÇiN

Eğer Delaware da yat kaydı yaptırmak istiyorsanız biz size yardım edebiliriz. Size Delaware eyaletine ait ilgili biriminden adınıza resmi başvuruda bulunacağız. Kaydınızı alabilmek için sizden gerekli belgeleri eksiksiz ve doğru bir biçimde bize sunmanızı istiyoruz.

 

DELAWARE EYALETINDE YAT KAYDINI BELGELENDiRMEK YAT’IN DELAWARE EYALATİNDE KAYIT ALTINA ALINDIĞINI NASIL ANLAYACAĞIZ

 

Yatınızın Delaware eyaletine ait, üzerinde, başvuru esnasında sağlanan sahibinin ismi, adresi ve diğer detaylarını içeren, imzalı ve yat içerisinde saklı tutulup gözetim esnasında istendiğinde gösterebilinecek bir resmi belge ve yat üzerine yapıştırabileceğiniz iki tane (ön ve arka) olmak üzere isimlik Delaware eyaleti tarafından sağlanacaktır. Opsiyonel : Yat Kayıt ofisi doğrulama mektubu Yabancı müşteriler Delaware eyaleti yat kayıt ofisi tarafından sağlanan , yatın detaylarını içeren listenin olduğu doğrulama mektubuna değer veriyorlar. Bu belge Delaware eyaleti yat kayıt süreci için standart bir uygulama olmadığı için, müşterinin kayıt esnasında bu belgeyi özel olarak istemesi gerekmektedir. Ek olarak, bot isminin de mektup görünmesini istiyorsanız bu bilgiyi de özellikle eyalete bildirmeniz gerekmektedir.

DELAWARE EYALETiNDE YAT KAYDI SÜRECi ÜCRETLER

<16 Feet : 350 USD

16-26 Feet : 400 USD

26-40 Feet : 450 USD

40-65 Feet : 550 USD

>65 Feet : 650 USD

Konsoloslukta satışa bizim vekalet etmemizi istemeniz durumununda konsolosluk satış takibi, vekaletname, çeviriler ve konsolosluk harcı toplam 500 USD ‘dir. Amerikan bayrağı taşıyan tekneler, en geç 31 Aralık tarihinde tekne tescilini yenilemelidirler. Tescil harcı yıllık yada üç yıllık ödenebilir. Tekne satın alınmadan önce Delaware eyaletinde şirketin kurulmuş olması gerekmektedir. Başvuru Formu’nu doldurarak şirket kurulum işlemlerine hemen başlayabilirsiniz..Şirket kurulumu için bizimle direkt irtibata geçebilirsiniz

KAYIT SÜRECİ NE KADAR ZAMAN ALMAKTADIR ?

Özel durumlara bağlı değişkenlik göstermesiyle birlikte sağlayacağınız tüm belgelerin tarafımıza ulaşması akabinde 7-10 iş günü sürmektedir. Oluşabilecek acil durumlarda kullanılacak servisler ek ücrete tabidir.

GEREKLi DÖKÜMANLAR –

1-) Başvuru Formu
2-) Kimlik Fotokopisi
3-) Yat sahibi olacak kişinin İletişim Bilgileri (Adres-Telefon-Email)
4-) Yeni Tekne için Yapım Sertifikası(Manufacturer’s Certificate of Origin) –
5-2. El tekne için (NOTER) onaylı Satış Belgesi – 2. El tekne için önceki Yat Kaydının silindiğini gösterir belge – Tescil Ücreti


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz:
TR Tel: +90 850 304 7002
US Tel: +1 302 310 2176
Email: info@enterprises.social
Address : Newark, Delaware