Amerika Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri, yabancı ülke vatandaşlarından ülkeye giriş için vize talep etmektedir. Vizesiz giriş koşullarını sağlayan istisna guruplar hariç her ziyaretçinin ziyaret amacına en uygun vizeyi edinmesi ve bu vize için talep edilen dokümanları dosyalaması gerekmektedir. ABD’ye seyahat etmeden önce hangi vize türü için başvurmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Amerika’da Vize Tipleri

Müşteri Hizmetleri

Amerika’da şirket kurmadan önce veya bizim aracılığımızla şirket kurduktan sonra herhangi bir sorunuz varsa bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz

We equip marketing leaders
Müşterimiz ‘Müşteri Panelini’ kullanarak satın aldıkları hizmetleri yönetmek veya yeni almak istedikleri hizmetler hakkında bilgi alabilirler. Bilgi ihtiyaçlarınız ve işlem talepleriniz, ürün veya hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi talepleriniz için hemen kayıt olun.

Delawaresirket.com nezdindeki işlemleriniz hakkında bilgi almak veya önerilerde bulunmak için müşteri temsilcilerimize Online Destek araçları vasıtaıyla 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz, Online Chat aracılığıyla veya e-posta göndererek problem bildiriminde bulunabilir, problemlere anında müdahale edilmesini sağlayabilir ya da teknik tüm konulara ilişkin bilgi ve destek alabilirler. Size özel atanan müşteri temsilcisi sorunlarınız ve sorularınızla hemen ilgilenecektir.

Whatsapp  : +1 302 310 21 76

+90 850 304 7002 numarasını arayarak uzman müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile pek çok işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.